Darmian mund ti bashkohet Juves në verë

Juventus ka shfaqur interesim për të firmosur këtë verë me mbrojtësin e Manchester United Matteo Darmian raporton Gianluca Di Marzio.

Lojtari i përfaqësueses italiane ka dalë nga planet e trajnerit Jose Mourinho dhe një transferim në atdhe mund të jetë shumë joshës për mbrojtësin italian.

“Zonja e Vjetër” ka nevojë për një qendër mbrojtës pas largimit të Bonuccit tek skuadra e Milanit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here