Manchester United në garë për Kane

Manchester United është i gatshëm tja rrëmbejë Real Madridit lojtarin që po e kërkon me aq ngulm ta blejë nga Totenham, raporton Don Balon.

Kane po kërkohet nga shumë skuadra pasi që e konfirmoi veten këtë vit si një ndër sulmuesit me të mirë të kontinentit dhe ishte golashënuesi më i miri i vitit, dhe për këtë arsye Manchester United ju bashkua betejës për ta blerë futbollistin.

Chelsea dhe Manchester City gjithashtu e kërkojnë lojtarin por kërcënimi më i madh për Realin e Madridit duken “Djajtë e kuq”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here