Shaw pret që të qëndrojë tek United pas janarit

Luke Shaw pret që të qëndrojë tek Manchester United pas një takimi privat që pati me trajnerin portugez Jose Mourinho, sipas Mirror.

Mbrojtësi anësor u përfol shumë për një largim të mundshëm nga “Djajtë e Kuq” pasi që u kritikua publikisht nga “Special One”.

Tani, lojtari i përfaqësueses angleze që shpesh ka vuajtur nga dëmtimet ka thënë se është më i etur se kurrë për të punuar dhe të luftojë për një vend të sigurt në formacionin e bosit portugez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here