Suarez mund të bëje rikthim shokues tek Liverpool

Barcelona mund të jetë afër blerjes së brazilianit Coutinho, por Liverpooli me paratë e mbledhura nga shitja e tij mund të sjellë përsëri në Anfield Road Luis Suarez, sipas Don Balon.

“Të kuqtë” do ti marrin plot 160 milionë euro dhe nga këto para disa mund ti shpenzojnë për ish lojtarin e tyre.

Edhe pse Suarez është i lumtur tek Barca, ardhja e Coutinhos së bashku me rikthimin nga lëndimi të Ousmane Dembeles si dhe blerja e mundshme e Griezman gjatë verës mund ta nxerrin uruguajanin nga formacioni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here