Zidane i sigurt që Ronaldo do të qëndrojë

Pas spekulimeve të shumta për lojtarin që thonë se mund të largohet, Zinedine Zidane del me një deklaratë që i qetëson të gjithë tifozët e Real Madrid.

Largimi i Ronaldos për Zinedine Zidane është një fakt i paimagjinueshëm.

Ylli portugez ishte shumë i përfolur në media për një largim të mundshëm pasi që nuk ndihet rehat më në Santiago Bernabeu.

32 vjeçari portugez është i pakënaqur me kontratën e tij pasi që Messi dhe Neymar paguhen më shumë dhe kjo ka çuar në revoltimin e lojtarit por mundësitë e largimit të Cristianos nga Madridi janë prapë të vogla.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here