Inter do të huazojë Deolofeu

Inter po shpreson që të marrë në huazim Deolofeu nga Barcelona, spekulon Gazzeta dello Sport.

Deolofeu nuk pati shumë fat që të siguronte një vend të parë në Barcelonë, pasi që pas largimit të Neymar katalanasit shpresonin shumë që ai mund të ndihmonte skuadrën të dilte nga ajo situatë e palakmueshme.

Deolofeu mendon që të largohet nga Camp Nou pasi që nuk po gjen hapësirë të mjaftueshme dhe pas ardhjes së Coutinhos gjëra vetëm sa vështirësohen, por shpreson në një mirëkuptim të klubit për ta lejuar lojtarin të largohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here