Chelsea të interesuar për blerjen e Hazard!

Chelsea janë gati të rifirmosin kontratën me lojtarin e Borusia Monchengladbach, sipas një raporti të Bild.

Hazard është vëllau i Edenit dhe kishte firmosur një kontratë profesionale me  Chelsean në vitin 2012 para se të dërgohej në huazim tek Zulte Waregem dhe Gladbach, me shitjen e tij përfundimtare në vitin 2015.

Chelsea është gati që ti bashkojë të dy vëllezërit gjatë afatit kalimtar veror.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here