Dybala nuk është objektivi ynë

Lojtari argjentinas nuk mund të transferohet në Ligue 1 pasi që vetë skuadra e PSG u distancua nga interesimi për Dybalan.

Ishte vet presidenti Nasser Al-Khelaifi që e mohoi një interesim te klubit për lojtarin e Juves.

Argjentinasi u përfol shumë për një kalim në Francë dhe në Nëntor ai vetë deklaroi se do dëshironte shumë të luante bashkë me Neymar.

Dybala javëve të fundit ka rënë nga forma ndjeshëm dhe kishte supozime se Juventus mund ta shiste lojtarin ku interesim kanë shfaqur Barcelona, Real Madrid dhe Manchester United.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here