Shënoi 4 gola kundër Spalit, Immobile në pushime me bashkëshorten

“Bomberi” italian, vetëm një ditë pas fitores 2-5 të lazialëve në fushën e Spal, ku realizoi plot 4 gola, shfaqet nën rrezet e ngrohta të diellit në ishujt Maldive, në shoqërinë e bashkëshortes së tij Jessica.

Ciro po kalon një sezon të mrekullueshëm në aspektin personal dhe sigurisht që meritë të veçantë ka edhe bukuroshja që i qëndron në krah.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here