Fellaini do të largohet nga Manchester United

Marouane Fellaini i ka thënë Jose Mourinhos se nuk do të qëndrojë më tek Manchester United.

Mesfushori i kombëtares belge ka vuajtur shumë nga lëndimet kohëve të fundit dhe në këtë fund të sezonit kontrata e tij me Manchester United skadon.

Pas refuzimit të zgjatjes së kontratës ai i refuzoi edhe të gjitha ofertat e Jose Mourinhos që donte ta bindte lojtarin të qëndronte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here