Liverpool kërkon Strootman

Liverpool po shqyrtojnë mundësinë e blerjes së lojtarit të Romës Kevin Strootman, raporton Premium Sports.

Pas largimit të Coutinhos duhet një intervenim urgjent në mesfushën, pasi që Emre Can mund të shkojë tek Juventus dhe e shohin lojtarin e Romës si një transfer të përshtatshëm.

Kevin Strootman 27 vjeçar është i interesuar të shkojë në Premier League por gjithashtu ka shumë ekipe angleze që e dëshirojnë mesfushorin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here