Malena Costa lë në hije lojtarin spanjollë

Me kampionatin kinez që ka përfunduar dhe në pritje të nisjes së sezonit të ri, Mario Suarez ka zgjedhur plazhet e Miamit për të kaluar këto ditë të ftohta dimri.

  • Ish mesfushori i Atletico Madridit, që aktualisht luan për skuadrën GuizhouKinë, është fotografuar duke pushuar, bashkë me të dashurën e tij,

Kjo e fundit ka tërhequr vëmendjen me format e fizikut të saj dhe bikini e kuqe që kishte vendosur të veshë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here