A do të jetë ky goli më i bukur për vitin 2018-të!? (VIDEO)

Valencia u kualifikua për raundin e ardhshëm të Copa del Rey, por ky nuk është një lajm i rëndësishëm në krahasim me golin që shënoi Luciano Vietto.

Sulmuesi i “lakuriqëve” kishte një perceptim të shkëlqyeshëm dhe nga gjysma e fushës e loboi portjerin e pavëmëndshëm të Las Palmas. Ky ishte goli i katërt për Valencian në këtë revansh me të cilin siguroi garimin në raundin tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here