Manchester United gati ofertën për yllin e Real Madrid

Manchester United ka gati një super ofertë për ta joshur Marco Asension që të largohet nga Real Madrid,sipas Don Balon.

Asensio konsiderohet njëri ndër lojtarët e ri më premtues tek Real Madrid dhe kjo nuk i ka shpëtuar vëmendjes së Jose Mourinhos.

 Mourinho duket se është një fans i madh i lojës së Marco Asensios dhe tek ai e sheh mundësinë që të ngushtojë diferencën me Manchester United, edhe pse Reali ngurron që ta shesë yllin e saj premtues për të ardhmen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here