Ronaldo e dëshiron shkarkimin e Zidane|

Ylli i Real Madrid do të dëshironte shumë që në skuadrën madrilene të vihej në drejtim në trajneri si Jurgen Klopp.

Zinedine Zidane ka vënë shumë në dyshim pozicionin e tij me rezultatet shumë zhgënjyese të këtij sezoni.

Sipas Don Balon Ronaldo është shumë i pakënaqur me Zinedine Zidane dhe portugezi preferon trajnerin e Liverpool Jurgen Klopp.

Cristiano Ronaldo këtë sezon është shumë larg pritshmërive të tij, ndërsa Reali po mban shpresat tek Champions dhe Copa del Rey pasi që La liga duket praktikisht e humbur me -16 pikë nga Barcelona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here