Dy trajnerë nga Premier League kandidat për vendin e Emery!

Dy nga trajnerët më të mirë të Premier League, janë kandidat për të marrë stolin e PSG në fund të sezonit.

Pozita e Unai Emery është në pikpyetje.

Që nga ardhja e tij nga Sevilla, Emery dështoi që vitin e kaluar ta fitojë Ligue 1 dhe u eleminua në një mënyrë jo të këndshme nga Barcelona.

Sipas “Mirror”, PSG janë të gatshëm që në merkaton e ardhshme të sjellin njërin nga dy trajnerët më të mirë të Premier League.

Bëhet fjalë për Antonio Conte dhe Jose Mourinho. Të dy trajnerët nuk po kalojnë momente aq të mira në Angli dhe ardhmja e tyre është në pikpyetje.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here