Inter ofron Joao Mario për Gaitan

Klubi nga veriu i Italisë duket se nuk kanë ndërmend të ndalet deri sa ta bëjnë për vete lojtarin e Atletico Madrid Nicolas Gaitan, raporton Don Balon.

Inter ka bërë gati një ofertë në të cilën parashikohet ndërrimi i lojtarëve kokë më kokë mes Joao Mario dhe Nicolas Gaitan.

Kjo gjë mund të jetë shumë e pranueshme për Diego Simeonen i cili këtë sezon e ka aktivizuar vetëm një herë futbollistin i cili duket se nuk bën më pjesë në planet e “El Cholo Simeone”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here