Real Madrid rikthen vëmendjen tek Neymar

Real Madrid i ka përsëri sytë tek tek Neymar dhe gjetja e një mënyre për ta blerë atë, raporton Marca.

“Los Blancos” duket se kanë nevojë për një injeksion me kualitet të galaktikos në skuadër pasi që ylli i fundit që u ble ishte James Rodriguez në 2014.

Real Madrid nuk beson që kjo gjë mund  të ndodhë para 2019, por sidoqoftë madrilenët janë të gatshëm që ta përdorin edhe yllin e tyre Cristiano Ronaldo në formë shkëbimi vetëm që ta sjellin brazilianin në Bernabeu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here