Tottenham nuk heq dorë nga Malcom

Tottenham nuk është dorëzuar në betejën që ka për ti mposhtur Arsanalin dhe Manchesterin për yllin e Bordeaux Malcom, raporton UOL Esporte.

Arsenali këtë javë kanë folur me përfaqësuesit e Malcomit për një transferim të mundshëm në Angli për të zëvëndësuar Alexis Sanchez i cili është nën radarët e Manchester City.

Manchester United janë gati të ofrojnë plot 40 milionë funta por Tottenham mbetet i vendosur që të blejë lojtarin, edhe pse Arsenali  duket me përpara për të firmosur me lojtarin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here