Fansat e Interit kërkojnë që ajo të bëhet presidentja e klubit (FOTO)

Ines Trocchia bukuroshja e nxehtë është tifozja e flaktë e Interit.

GUESS by @gregoriophotography @paulmarciano @guess

A post shared by Inès Trocchia ♡?? (@inestrocchia) on

Ajo që ka bërë që ajo të jetë në vëmendjen e mediave është një anketë online kur 51% e tifozëve të Interit votuan që ajo të bëhet presidentja e re e klubit të Interit.

Tra 9 giorni ci rivedremo in TV. Siete pronti ? ✌✌??

A post shared by Inès Trocchia ♡?? (@inestrocchia) on

Tra poco riparte il Calciomercato, siete pronti??

A post shared by Inès Trocchia ♡?? (@inestrocchia) on

Ajo merret me gazetari dhe modelim. Shpesh udhëheq emisione me baste sportive, kurse vitin e kaluar 23- vjeçarja u zhvesh për Playboy Portugalia.

Bisogna fare scelte coraggiose per essere felici ❤

A post shared by Inès Trocchia ♡?? (@inestrocchia) on

Prova con gli occhi a dire ciò che non riesci!! ??❤

A post shared by Inès Trocchia ♡?? (@inestrocchia) on

Summer memory ?

A post shared by Inès Trocchia ♡?? (@inestrocchia) on

Sole, mare e il mio @missbikiniluxe

A post shared by Inès Trocchia ♡?? (@inestrocchia) on

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here