Objektivi i Liverpool dhe PSG nuk ka firmosur kontratë të re me Atleticon!

Portieri slloven i cili shkëlqeu të shtunën gjatë fitores 1-0 kundër Eibar ka thënë se nuk ka diskutuar me Atletico Madrid për një kontratë të re.

I cilësuar si një nga portierët më të mirë në botë, Jan Oblak përflitet shumë për një interesim nga ana e Paris Saint Germain dhe Liverpool.

Ylli i Atletico Madrid me deklaratën që tha se nuk ka nënshkruar kontratë të re me Atleticon i ka dhënë shumë shpresë të dy skuadrave për një transferim të mundshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here