Shikojeni golin fantastik të Salah nga gjysma e fushës (VIDEO)

Futbollistët e Liverpoolit dhe Manchester Cityt po luajnë ndeshjen mes tyre në kudër të gjiros së 23-të të Premier League.

Futbollistët e Manchester Cityt janë drejt humbjes së parë në Premier League, për momentin skuadra e Liverpoolit ka avantazh 4-2. Pjesa e parë mbaroi 1-1 kurse në pjesën e dytë skuadra e Liverpoolit po dominon  dukshëm ndeshjen.

Goli i katërt i takon Salah i cili me një gol nga gjysma e fushës do të jetë kandidat për golin e vitit shikojeni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here