Turan shkakton kaos në Stamboll, intervenon policia (VIDEO)

Futbollisti i cili luajti shkëlqyeshëm te Atletico Madrid, u humb tërësisht me yjet e Barcelonës dhe për këtë vendosi të bëjë ndryshim në karrierën e tij duke u kthyer në atdhe.

Turku mbërriti në Stamboll për ti kryer testet mjeksore, kurse në aeroport po e prisnin tifozë të shumtë. Turan do të luajë  İstanbul Başakşehir në dy vitet e ardhshme.

Policia intervenoi që Turan të del nga aeroporti.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here