Ronaldo dëshiron rikthimin tek Manchester United

Cristiano Ronaldo i ka thënë shokëve të skuadrës se gjatë verës do rikthimin tek Manchester United gjatë verës, sipas AS.

5 herë fituesi i Topit të Artë duket se është i zhgënjyer nga premtimet e pambajtura nga Real Madridi për rritjen e rrogës dhe për këtë arsye dëshiron të largohet nga Santiago Bernabeu.

32 vjeçari i cili përflitet edhe për një transferim tek PSG me një ndërrim me Neymar, ka kaluar 6 vite të suksesshme pas ardhjes në Madrid në 2009.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here