Ajo është teniserja më e bukur-meshkujt dëshirojnë që ajo të marrë pjesë edhe në turnet e mëdha

 A keni dëgjuar ndonjëherë për Shérazad.

Shérazad Reix është teniserja franceze e cila kohëve të fundit eleminohet në raundin e parë në turnet e ITF, por duket se ajo nuk don ti ja dijë.

Ajo din të kënaqet, të udhëtojë nëpër destinacione egzotike dhe të postojë foto të “nxehta”.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here