Ishte në kishë, në vend se të lutej shikoi ndeshjen mes Liverpoolit dhe Cityt (VIDEO)

Një burrë i panjohur gjatë kohës që ishte në kishë shfrytëzoi qetësinë për ta shikuar derbin anglez.

Gjatë ndeshjes mes Liverpoolit dhe Manchester Cityt, një burrë i cili ishte në kishë nuk ishte për tu lutur por për ta shikuar ndeshjen në qetësi.

Video për një kohë të shkurtë u bë virale.

Burri kishte vendosur celularin te fëmija i tij dhe në atë mënyrë e shikonte ndeshjen.

Nuk dihet nëse ishte tifoz i Liverpoolit por nëse ka qenë tifoz i Liverpoolit atëherë lutja e tij është pranuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here