Lajm i fundit: Mkhitaryan transferohet te Arsenali, kurse Sanchez në “Old Trafford”!

Çështja Sanchez duket se po gjen zgjidhjen më në fund.

Sipas mediave Angleze, Alexis Sanchez do të transferohet në  Manchester United.

Mirëpo kjo nuk është e gjitha Arsenali dhe Manchesteri kanë rënë dakord që edhe Mkhitaryan të përfshihet në këtë transferim.

Sipas të gjitha gjasave Mikhitaryan do të jetë lojtarë i Arsenalit, kurse Sanchez i Manchester United.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here