Manchester United fillon operacionin “Ronaldo”

Manchester United pritet të fillojnë operacionin “Ronaldo” që pritet të përfundojë me rikthimin e portugezit në Premier League.

“Djajtë e Kuq” pritet të shpenzojnë 200 milionë euro për blerjen dhe pagën e lojtarit të cilin dëshirojnë ta rikthejnë tek skuadra ku fitoi për herë të parë Topin e Artë.

Ylli portugez duket se mezi që e pret këtë ofertë nga ish klubi i tij ku kishte kaluar një ndër periudhat më të mira të karrierës së tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here