Transferimi më i çuditshëm ndonjëherë-PSG transferon lojtarin i cili nuk ka luajtur një vit!

PSG është e interesuar për Lassana Diarra, lojtari i Al Jazira dhe është gjithçka gati për një transferim të çuditshëm.

Diarra u bë pjesë e Al Jazira në prillin e vitit të kaluar pasi që ndërpreu kontratën me Marseille. Në karierën e tij mesfushori defanziv ka luajtur për Arsenalin, Chelsea dhe Real Madridin.

Tani si 32 vjeçarë dhe pas një viti stagnimi në Emirate, çfarë mund ti sjell ai skuadrës së PSG.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here