Casillas tallet me Pique në Instagram

Dje Gerard Pique e vazhdoi kontratën e tij me Barcelonën deri në vitin 2022, kurse Casillas u tall me këtë lajm.

Casillas dhe Pique kanë qenë bashkëlojtarë te kombëtarja e Spanjës dhe njihen si miq të mirë jashtë fushe.

Biseda filloi pasi Casillas në Instagramin e tij postoi një foto nj foto sesion kur ka qenë i ri, kurse Pique komentoi.

“Këto këpucë janë krim”, komentoi Pique.

Casillas u kundërpërgjigj duke u tallur.

“Kontrata e re nuk ishte e merituar”.

Kjo nuk është hera e parë që Casillas dhe Pique të thumbohen në rrjetet sociale.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here