Atletico Madrid shënjestron Lemar!

Atletico Madrid po përgatiten të mposhtin Liverpool dhe Arsenaë në garën për sulmuesin anësor të Monacos në rast se Antoine Griezmann largohet për tek Barcelona, sipas Mundo Deportivo.

Francezi i përfolur mendohej se mund të transferohej në Premier League por tani mundësia për të zëvëndësuar bashkëkombasin e tij tek Atletico Madrid duket akoma më tunduese.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here