Barcelona me deklaratë zyrtare për rastin Griezmann

Pas spekulimeve të mëdha nga mediat për transferimin e Griezmannit në Barcelonë, klubi katalanas ka hedhur një deklaratë zyrtare.

“Barcelona i demanton zërat për transferimin e Griezmannit në Barcelonë. Jemi të pakënaqur me këtë rast dhe dëshirojmë të theksojmë se kemi rrespekt për klubin e Atleticos”, shkruan në deklaratën zyrtere të klubit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here