Mediat italiane raportojnë se mesfushori portugez, Joao Mario ka refuzuar të gjitha lëvizjet e huazimit të paraqitura atij nga Interi.

Mesfushori portugez nuk ka bindur aspak që nga transferimi i tij te Interi në verën e vitit 2016 nga Sporting Lisbona.

Kështu, klubi italian për të mos e humbur gjithë investimin ka menduar të huazojë përkohësisht lojtarin, i cili iu pëlqen shumë skuadrave evropiane

Joao Mario ka qenë i lidhur me një kalim të përkohshëm në disa klube gjatë këtij afati aktual, përfshirë Sevillan, Atletico Madridin, Evertonin, Watfordin dhe West Ham Unitedin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here