Chelsea ka vënë nën radar Vidal!

Chelsea janë të interesuar që në verë të këtij viti të firmosin me mesfushorin kilian të Bayern Munchen Arturo Vidal, raporton Bild.

Bayern Munchen ka nënshkruar me Leon Goretzka që do të vijë tek Bayern Munchen.

Arturo Vidal pas kësaj blerje të klubit të tij mund ta ndjejë veten të tepërt në klub dhe është pikërisht kjo arsyeja të cilën kërkojë ta shfrytëzojë Antonio Conte që dëshiron me ngulm ta transferojë kilianin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here