Joachim Low i tregon kushtet e tij Real Madridit!

Trajneri i përfaqësueses gjermane Joachim Low i ka bërë disa kërkesa për blerje të reja në qoftë se ai do ta zëvëndësojë Zinedine Zidane tek Real Madrid, shkruan Don Balon.

Mësohet se nëse ai do të bëhet trajner i Real Madrid kërkesat e tij kryesore do të jenë blerja e sulmuesit të Bayern Munchen Robert Lewandowski, portieri i Chelsea Thibout Courtois dhe mesfushori bavarez Arturo Vidal.

Zinedine Zidane mesa duket në fund të këtij sezoni do të largohet nëse nuk fiton ndonjë titull të rëndësishëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here