Kroos me sy nga Liverpooli

Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos nuk po kalon momente të mira në Madrid dhe duket se edhe ai do të largohet nga Reali në fund të sezonit.

Për gjermanin në adresë të Realit kanë arritur disa oferta.

Sipas “Don Balon”, Kroos dëshiron që të bashkëpunojë me trajnerin e Liverpoolit, Jurgen Klopp.

Liverpool është në kërkim të një mesfushori dhe duket se lëvizjen e parë për firmën e Kroos da ta bëjnë në merkaton e verës.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here