Lemar me zemër tek Barcelona

Sulmuesi anësor i Monacos Thomas Lemar është gati të anashkalojë interesimin e Arsenalit dhe Liverpool vetëm që të mund të transferohet në La Liga tek Barcelona.

Përfaqësuesi i kombëtares franceze ka qenë shumë i përfolur për tu transferuar në Angli gjatë verës së 2017 por lojtari është i etur që të transferohet në La Liga.

Mirëpo një transferim i tillë duket pak i komplikuar pasi që tek Barca reparti sulmues për momentin është i stërngarkuar.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here