Liverpool fokusohet tek Pulisic

Pasi që u tërhoqën nga interesimi që patën për Thomas Lemar, tani Liverpool ka zhvendosur të gjithë vëmendjen tek përfaqësuesi i kombëtares së SHBA-së Christian Pulisic, raporton Daily Star.

“Të Kuqtë” e larguan vëmendjen e tyre nga Thomas Lemar për shkak të çmimit prej 100 milionë funtash dhe besojnë se Christian Pulisic i ka të njëjtat aftësi sikur Lemar.

Liverpool e cila udhëhiqet nga kompania amerikane Fenway Sports Group do të dëshironin të kishin një amerikan në skuadër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here