Ronaldo i gatshëm të bëjë një sakrificë që ti bashkohet Manchester United!

Cristiano Ronaldo mund të përgatitet që ta ulë pagën e tij në mënyrë që të mund të rikthehet te ish skuadra e tij Manchester United, raporton Don Balon.

Portugezi në Spanjë po shihet si një figurë e dëshpëruar nga klubi i tij dhe raportimet tregojnë se ai është i interesuar që të transferohet në Premier League tek “Djajtë e Kuq”.

Për të realizuar këtë plan Ronaldo është i gatshëm të sakrifikojë pagën e tij që të realizohet ky transferim, ku pikërisht paga e tij ka qenë objekt i polemikave mes tij dhe klubit pasi që Messi dhe Neymar paguhen më shumë se 5 herë fituesi i Topit të Artë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here