Wenger: Sanchez po largohet për para!

Trajneri i Arsenal Arsene Wenger deklaroi se nuk mund të bënte asgjë për të mbajtur Alexis Sanchez tek Arsenal pasi futbollisti me transferimin e tij tek Manchester United ndoqi paranë.

29 vjeçari pritet që brenda 48 orësh të ketë përfunduar transferimin e tij tek Manchester United dhe njëkohësisht Mkhitaryan do të shkojë tek Arsenal nga Manchester United.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here