Barca në pole position për të firmosur me Ballou!

Barcelona janë blerësit potencial të sulmuesit të Montreal Impact, Ballou Jean-Yves Tabla, lajmëron The Washington Post.

18 vjeçari me prejadhje nga Bregu i Fildishtë ka arritur që në 2017 të bëjë 21 paraqitje dhe të shënojë 2 gola në ligën kanadeze.

Impact e bënë të ditur se janë në negociata me një klub( nuk tregohet emri) për kartonin e sulmuesit 18 vjeçar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here