Juventus mund të dështojë në ndjekjen e Can!

Emre Can po konsideron të gjitha mundësitë dhe mund të rinovojë kontratën me Liverpool.

Sipas drejtorit gjeneral të Juventusit Giussepe Marotta ata mund të dështojnë për të siguruar kartonin e Emre Can.

Emre Can-it i skadon kontrata në këtë fund sezoni dhe ai mund të pranojë ndonjë ofertë nga ndonjë klub i huaj.

Mesfushori gjerman para një muaji tregoi se agjenti i tij ishte në bisedime me Liverpool për të rinovuar kontratën.

Menaxheri i Liverpool Jurgen Klopp ka mbetur i mahnitur nga forma që po tregon këtë sezon Emre Can.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here