Neymar dëshiron këta lojtarë te Madridi!

Neymar është i gatshëm të transferohet në Madrid në rast se Reali do të transferojë dy lojtarët që Neymar ka kërkuar madrilenëve.

Ylli i Paris Saint Germain ka bërë të qartë se nuk dëshiron që të luajë përkrah Kane dhe Icardit emrat e të cilëve kanë qenë të lidhur me skuadrën madrilene.

Neymar është i gatshëm të transferohet në Madrid në rast se Reali arrin të transferojë Hazard dhe Griezmann.

Në rast se Perez arrin të transferojë Griezmann dhe Hazard, Neymar do të jetë i gatshëm për rikthimin e tij në Spanjë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here