City mund të japë Agueron për Griezmann!

Manchester City po shqyrtojnë mundësinë e dhënies së sulmuesit të tyre Sergio Aguero vetëm që ta sjellë në Etihad Stadium francezin e Atletico Madrid Antoine Griezmann, sipas The Sun.

Atletico ka kontaktuar me Agueron me dëshirën e Diego Simeones që ta rikthejë argjentinasin prapë në kryeqytetin spanjoll dhe të bejë një dyshe të frikshme sulmuese Aguero-Costa.

Në ndërkohë City po shikon mundësitë që ka për ta sjellë Griezmann Premier League dhe mesa duket dëshirën e Agueros për tu rikthyer në Spanjë duket se do ta shfrytëzojnë në maksimum.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here