Ramos dhe Marcelo dëshirojnë ta bindin Ronaldon që të qëndrojë në Madrid!

Raportet mes Florentino Perez dhe Sergio Ramos janë të shkëlqyera.

Është kjo arsyeja që mendohet se Florentino Perez ka biseduar me Sergio Ramos për ta bindur Cristiano Ronaldon që të që mos largohet nga Real Madrid.

Por edhe vetë kapiteni i Real Madrid duket se nuk është i kënaqur tek “Los Blancos” dhe nuk përjashtohet një largim i mundshëm gjatë afatit kalimtar të verës.

Por për momentin Ramos ka për detyrë që të bind Ronaldon që të qëndrojë në Madrid dhe për këtë detyrë duket se do ti ndihmojë edhe braziliani Marcelo i cili ka marrëdhënie të shkëlqyera me portugezin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here