West Ham dëshiron të huazojë Joao Mario

West Ham janë në bisedime me Interin për të nënshkruar një kontratë huazimi për lojtarin Joao Mario deri në fund të këtij sezoni, raporton The Guardian.

Joao Mario përflitej se do të largohet prej Interit për të gjetur një skuadër që do të luante rregullisht dhe për lojtarin janë të interesuar edhe Manchester United.

Megjithatë, West Ham po bënë para në negociata dhe janë të gatshëm të paguajnë pagën e përfaqësuesit portugez deri në fund të këtij sezoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here