Morata shtyn Chelsean që të nënshkruajë me Asension dhe Isco!

Sulmuesi i Chelseas Alvaro Morata po e shtyn skuadrën e tij të nënshkruajë me dy nga yjet e Real Madrid Isco dhe Asensio.

Antonio Conte e ka në plan që të përforcojë skuadrën e tij dhe Alvaro Morata ka biseduar me dy nga ish bashkëlojtarët e tij tek Real Madrid.

Isco ka nënshkruar një rinovim kontrate muaj më parë dhe Morata është i vetdijshëm që ai nuk do të ndërrojë skuadër, por Asensio mund të jetë i hapur për tu larguar pasi që minutat në fushën e blertë i janë limituar shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here