West Ham huazon Joao Marion!

Përfaqësuesi i kombëtares portugeze do të shpërngulet në Stadiumin e Londrës këtë muaj, ndërkohë që klubi ka refuzuar një ofertë nga Swansea City për Andre Ayew.

West Ham do ta huazojnë Joao Marion nga Inter dhe kjo marrëveshje do të ketë një vlerë prej 3.8 milionë funtash.

Portugezi kreu kontrollimet mjekësore të mërkurën, dhe David Moyes e konfirmoi në konferencë për shtyp që huazimi do të finalizohet shumë shpejt.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here