Lista e dëshirave të Mourinhos për mesfushën!

Jose Mourinho i pëlqen shumë lojtarët e Borussia Dortmundit Christian Pulisic dhe Julian Weigl dhe gjatë afatit veror të transferimeve Special One do të tentojë të sjellë të paktë njërin prej mesfushorëve në Old Trafford.

Manchester United janë vënë në lëvizje duke kërkuar përforcime në ato pozicione ku Marouane Fellaine dhe Michael Carrick do të lënë pozitat e tyre ose do të penzionohen.

Nga “Djajtë e Kuq” është duke u menduar edhe një opsion tjetër dhe ai është Jorginho i Napolit por se çfarë do të vendosin anglezët mbetet të shihet në merkato.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here