Real Madrid bënë gati milionat për transferime!

Real Madrid do të ketë në dispozicion 300 milionë euro për të investuar gjatë afatit kalimtar veror, raporton Marca.

Gjigandi spanjoll është nën presion dhe mesa duket kanë filluar lëvizjet e para për të ndërtuar një skuadër të re.

James Rodrigues ishte blerja e fundit e madhe e “Los Blancos” dhe kjo ka ndodhur në 2014, ku kolumbiani ju bashkua skuadrës për 80 milionë euro.

Madrilenët kanë qenë të përfolur se do të synojnë të blejnë yllin e PSG Neymar dhe sulmuesin e Tottenham Harry Kane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here